CM315D32768DZCT
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
CM315D32768DZCT
  • 1
Mfr.Part # : CM315D32768DZCT
Manufacturer : Citizen Finedevice Co., LTD.
Description : CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Stock : 50043
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 70 kOhms
Frequency : 32.768 kHz
Frequency Tolerance : ±20ppm
Load Capacitance : 9pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C