RT3215-32.768-7-TR
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
RT3215-32.768-7-TR
  • 1
Mfr.Part # : RT3215-32.768-7-TR
Manufacturer : Raltron
Description : CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Stock : 6045
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 70 kOhms
Frequency : 32.768 kHz
Frequency Tolerance : ±20ppm
Load Capacitance : 7pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C