FY2500117
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
FY2500117
Mfr.Part # : FY2500117
Manufacturer : Diodes Incorporated
Description : CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Stock : 46371
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 50 Ohms
Frequency : 25 MHz
Frequency Stability : ±20ppm
Frequency Tolerance : ±20ppm
Load Capacitance : 18pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C