TISP4125M3LMR
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
TISP4125M3LMR
Mega Source # : MEGA-TISP4125M3LMR
Manufacturer : Bourns, Inc.
Packaging : Tape & Reel (TR)
Description : SURGE SUPP THYRISTOR 100V TO-92
RoHS Compliant : Contains lead / RoHS non-compliant
Voltage - On State : 3V
Voltage - Off State : 100V
Voltage - Breakover : 125V
Package / Case : TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC)
Number of Elements : 1
Mounting Type : Through Hole
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS Status : Contains lead / RoHS non-compliant
Current - Peak Pulse (8/20µs) : 220A
Current - Peak Pulse (10/1000µs) : 50A
Current - Hold (Ih) : 150mA
Capacitance : 65pF