IXBOD1-22RD
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
IXBOD1-22RD
Mega Source # : MEGA-IXBOD1-22RD
Manufacturer : IXYS / Littelfuse
Packaging : Bulk
Description : IC DIODE MODULE BOD 0.2A 2200V
RoHS Compliant : Lead free / RoHS Compliant
Voltage - Clamping : 2200V (2.2kV)